Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Co se týká té lagenárie, tak existuje podnož Atlas, a to je druh lagenárie. Semena mají svůj typický vzhled. Já roubuji melouny na podnož Centurion. Fíkolistou ani Sprinter jsem nikdy moc nepoužíval. Ty jsou více určeny spíše na okurky. Co se týká té plodnosti, to je vždy problém, protože někomu to roste samo a někdo kolem toho lítá a nic. Důležté je místo, zkusit roubované rostliny, může být problém s půdou - špatná příprava, málo živin, pro zvýšení teploty dát netkanou textílii, třeba nemá květy co opylit a po odkvětu upadnou, najít si své odrůdy, protože i mně se některé osvědčily a některé ne. Je toho hodně. Ono třeba velkoplodé odrůdy mají 2-3 plody na rostlinu (ale někdy třeba jen jeden nebo i šest a některá rostlina i žádný). Ranné maloplodé jich mají většinou vždy více. Zkuste odrůdy Primaorange, Primagold. Loni jsem měl na jedné rostlině odrůdy Moon and Stars nějakých 7-8 plodů - dohromady cca 50 - 60kg a na rostlině odrůdy Lajko jen jeden 5kg plod.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika