Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Evi, klobouk dolů. Jsou parádní. Trollové asi puknou vzteky. Jen mi není jasné, jaké tam máte počasí, že už je otužuješ. Tady je furt hnusně a teploty tak do 5°C. Takže stále čekám.

Jinak ale můžu snad říct (abych to nezakřikl), že ty moje vypadají jako ty Tvoje, jsou jen o hodně menší a nemají na květ, přestože jsme je seli přibližně ve stejnou dobu. Zdá se, že jsem těmi drastickými opatřeními zažehnal infekci (ťuk, ťuk, ťuk), listy drží všechny, nežloutnou a ani nemají vady. Dokonce si ještě drží děložní lístky. Vlastně si tak uvědomuju, že jsem dva roky bojoval s nákazou bez toho, abych si to připustil. Tak teď snad už bude všechno v normálu.

Těm mým nějak moc nešlo klíčení a pak jsem je úmyslně zpomalil v růstu, aby dobře zakořenily. Raději jsem zvolil trpělivost.

Měj se.

Milan

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika