Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám veľa nových druhov skorých rajčín, tak som neodolala a vysiala nové aj staršie osvedčené na 2 etapy a tak začala trocha skoršie novú sezónu rýchlenia. 

 1. novembra som vysiala po 2 semienka : Urakskiy ranyi, Window Dwarf, Forest Fire, Mongolskyi Karlik, Maglia Rosa, Pink Passion, Stupické skoré poľné, Štart F1, Sant Orange F1, Tutti frutti F1, Gardenberry F1. Posledné 3 druhy využijem aj na množenie zálistkami. Všetky vzišli 100% a už ich mám aj prepikírované.

 9. novembra som vysiala ešte Early Tanana, Sarayev Samb.,Sophie´s Choice od Vladimíra, Siletz, Sleeping Lady, Cyril's Choice. Tie vzišli tiež všetky.

Bude to pre mňa náročnejšie cez zimu udržať v dobrej kondícii toľko druhov, ale je to výzva. Ešte ťažší bude výber pre marcové výsevy na pestovanie vonku, lebo mám veľa nových chutných biftekov. 

 Eva T.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika