Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Petře, máš pravdu. Rajčata mohou být různých barev a to červená (red), růžová (pink), zelená (green), žlutá (yellow), hnědá (chocolate), oranžová (orange), černá (black), bílá (white) a také moderní barva modrá až do černa, ale tyto já nepěstuji. Já osobně mám nejraději růžová. Potom existují ještě odrůdy s rajčaty vícebarevné, většinou pruhované (stripe). Semena většiny výše uvedených barev mám. Také mně chutnají všechna rajčata, ale někdy se mně stane, že ačkoliv je rajče deklarováno jako v velmi sladká s mně podaří vypěstovat kyselá. Není to odrůdou, ale pěstováním, většinou něco chybí. To je o tom pěstování, nikdy člověk neví jaká bude sezóna a jak se to všechno vyvrbí.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika