Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Už koncem srpna jsem zahájil přípravu na příští sezónu. Ještě než jsem začal postupně likvidovat jednotlivé rostliny, tak jsem si odebral nějaké zálistky hybridních odrůd, u kterých nemám již semena a zasadil jsem je, Teď mám na balkóně v kelímcích prosperující malé rostlinky, které budu v zimě klonovat, abych udržel odrůdy až do doby výsadby. Nemám zájem mít pro výsadbu více rostlin, stačí mně od každé odrůdy dvě. Nevím, která generace bude ta, kterou budu potom vysazov at, ale předpokládám, že první klonování bude koncem října a druhé někdy v lednu, takže klony z této generace budou asi ty, které budu vysazovat (alespoň tak to bylo, když jsem přes zimu udržoval hybrid Philovita F1). Odrůdy, které budu přes zimu udržovat::

Tuti Fruti F1, Nugget F1, Philovita F1, Ambrosia UBX, Supersweet F1 a Arielle F1

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika