Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mimmo, doufám, že ty mušky nepřijdou ke mně! Já bych je zas až tak moc nelitoval.smiley

Ta Vilma vypadá dost k světu, což mě přimělo v duchu oživit své přání mít doma rajčatový "strom". Vlastně Ty už ho máš. No, strom to zrovna nebude, když chci použít keříčková rajčata, ale hlavně, že přežije několik let a bude plodit sem tam něco i v zimě. V rámci pokusů s klíčením jsem vypěstoval "omylem" 6 Mickey Mousů, tak zasadím 3 do velikého květináče - nějakých 25l - a uvidím, co z toho vzejde. Ten můj pokus ve 2018 selhal kvůli infekci, ne proto, že by to nešlo. A možná ty mušky, co jsem tenkrát měl (a že jich bylo!), opravdu přispěly k jejímu šíření. Vzal jsem si z toho jedno velké poučení: doma žádný hnůj, žádný substrát, žádné pokojové kytky ve stejné místnosti. Moje sterilizovaná hlína a umělá hnojiva musí stačit, což mi letošek plně potvrzuje. Ale těžko půjde zabránit tomu, aby něco nechytly, když budou venku na balkóně. Chemii stále nechci používat, stejně jako Ty. Takže taky zkusím česnek.

Milan HP

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika