Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tříkrálové přání
Za několik hodin budou mít všechny Vilmy svátek. Ty balkánské, včetně té mé na okně, o hodinu dříve. Vilma mi udělala radost tím, že opět přežila dlouhé rizikové období bez dozoru. Odhadem snížená hladina v napáječce byla stanovena dobře. Každá z rostlin (Vilma i Aztek) dostávala průměrně 120 ml vody denně. Povrch zeminy byl spíše oschlý. Jen kolem konců tkaniček byl vlhký kruh. Mušky jsem nevychytal, přestože mucholapka trochu pomohla. Ale zdá se, že zrovna tyto mušky rostlinám neškodí. K svátku dostane Vilma trochu Kristalonu v dunajské vodě, aby po sestřihu vyhnala nové výhony a nasadila květy. Den je sice delší jen o krok, ale při vyjasnění je to už slušná záře. I v noci bývá jasno a jsou vidět padající hvězdy. Kdo to stihne, může si při jejich pádu přát úplně cokoliv. Místní lidé si tu vzájemně přejí mnoho let života. Někdy i opakovaně, aby se na nikoho nezapomnělo. Tak i já vám i Vilmě přeji: ZA MNOGO GODINY!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika