Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Děkuju Milane, 

nicméně rajčata se asi ke svému konci blíží - listy začínají vadnout a dvě rostliny mají hnědý stonek, flíček měly už od přenesení domů, jen se to časem rozlezlo, naštěstí plody to přímo neovlivnilo. Nové květy nenasazují a některé plody mají i míň než 1 cm v průměru (jsou to teda cherry, ale stejně...). Opylování vcelku funguje, když jsem doma, nejvíc mě to baví elektrickým kartáčkem na zuby, což jsem kdesi vyčetla, to pak pyl lítá, že je i vidět :) Přisvětlování jim nechystám, ale možná se pustím do těch dřívějších výsevů a pak něco pořídím pro nové sazenice. 

Větší radost mi ale dělají rajčata v garáži, která už doplodila, nicméně pár jich zespoda obrazilo, viz. fotka. Staré výhony uříznu, ale mladé nechám a uvidíme, jestli to do jara zvládnou. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika