Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Je pěkné, že vás to taky zajímá. Já jsem původně nechtěl Vilmu pěstovat. Jeden známý mě však požádal o semínka a v únoru je vysil v Sofii na okně. Ani jedno rajče mu však nevzešlo. Protože mu několik semínek zbylo, předvedl jsem mu, jak se semínka vysívají. To však byl už asi duben 2018. Všechna semínka vzešla a já jsem rozdal přebytečné sazeničky. Nechali mi tu nejslabší, ale rostla jako z vody. Do Vánoc vyplodila opravdu velmi veliké množství sladkých plodů. Možná 200. Šok přišel až po Vánocích, když jsem viděl, jak je rostlina zaschlá. Zalil jsem ji napřed čistou vodou a ostříhal. V lednu už měla první plody, ale byly kyselé. Pak jsem začal víc přihnojovat a rostlina roste a roste a plodí a plodí. V sobotu jsem na trhu koupil tkaničky od neznámého člověka. Při opakovaném pokusu jedna tkanička dopravila 100 ml vody do květináče za 7 hodin. To je tedy trefa. Problém je, že nevím, kde koupím stejné tkaničky až je budu potřebovat. Ještě něco. Mám i žlutou rostlinu Azték z únorového výsevu (2019). Je v malém květináči a není prostříhaná. Buď ji v listopadu vyhodím nebo ji nechám po sestřihu zimovat s druhou tkaničkou.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika