Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Milane zdravím a děkuji velice za reakci. Předně souhlásím, že senzorika, imunita a zdravá mysl napoví, co je vhodné ke konzumaci a co ne. Takže i já vesele jím, ale přesto jsem se tady chtěl dotázat. Stejné příznaky u rostlin už mám totiž 3-tí rok po sobě a na nic jiného než obvyklou plíseň už jsem to osobně nehodnotil, protože ostatní onemocnění jsou už vzácnější. 

Už jsem spekuloval i nad špatnou výživou (kupuji substrát z obchodu, přehnojil jsem..), snad se tedy smířím s 3 roky po sobě chycenou septoriózou. 

Rajčata mě však už štvou, přitom papriky pěstuji s úspěchem, letos se podařilo i pár lilků, cuket-vše ma balkoně ze samozavlažujících truhlíků. Budu dál experimentovat.

PL

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika