Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Na starších rajčatech také někdy pozoruji tvorbu kořenů nebo bradavic, z kterých by kořeny rostly, kdyby rostlina ležela na zemi. Vysvětluji si to tak, že ležící rostliny bez naší péče tak čerpají vodu a živiny z větší plochy. Určitě to má význam přinejmenším pro sání rosy. Ale nerad bych odbíhal od tématu. Kdyby mi někdo nezávisle potvrdil, že při výsadbě rajčat do 50cm hloubky vypěstuji dřív rajčata, podstatně více rajčat nebo stejně rajčat s polovičním množství vody, klidně do toho půjdu. Jenže musel bych půdu kypřit aspoň do 60 cm, což by bylo dosti obtížné. Dnes jsem sbíral rajčata a stále byla ještě některá špinavá od hlíny (zbytky ze spodních vijanů). To není dobře, ale je to tak. Pokud jde o papriky, podsazuji je do poloviny výšky sazenice (tj. cca 10cm), jinak by si sousedka myslela, že jsem úplný cvok.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika