Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Podíval jsem se na ten první obrázek, otočil jsem si ho. Já na něm vidím, že žloutnou a usychají liysty na spodku rostliny. Pokud nenajdete na listech nic živého, tak to bude asi tím jak to Vaše rajče vypadá. Přemíra stonků při relativně malé nádobě. Rostlina je potom nucena zásobovat přednostně ty orgány, které pro život a rozmnožování potřebuje. Je to horní část rostliny, listy a stonky a plody. Všechno další spodní nepotřebné listy nezásobuje (nemá z čeho) a proto pomalu odumírají. To se děje na všech rajčatech i volně vysazených- jakmile jsou spodní listy již nepotřebné, tak postupně usychají a my je odlamujeme. Asi by to chtělo Vaši rostlinu pročistit, vystříhat výhony bez plodů a také odlámat usychající listy. Zatím bych nic nestříkal a nijak bych neupravoval hnojení.  Pokud máte rostlinu zamořenou něakými breberkami tak využijte některou z předchozích rad.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika