Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vladimíre, to nebyla invektiva. Chtěl jsem tím říct, že rajčata a lidi se připalují trochu jinak. A není pochyb o tom, že za to vždycky můžeme jen my sami.

Pamatuju se, že buď Ty nebo někdo jiný, na tom nezáleží, doporučoval mírné stínění velmi řídkou textilií - dobrý nápad. Můj problém je, že nedokážu vystihnout ten pravý okamžik změny počasí. Zákon schválnosti tomu chce, že většinou nejsem doma, když to začne pálit.

No, spálení není fatální problém, ty rostliny se z toho vzpamatují, ale pořád si myslím, že kdyby toho byly ušetřeny, byly by na tom líp a i víc plodily. Takže stále hledám řešení. Možná sis všiml, že ta řešení často hledám v maličkostech, které ale mohou být tím závažíčkem, které to převáží na dobrou stranu. Jako třeba u prevence proti suché hnilobě. 

Takže prosím Tě, nehledej ostny v tom, co napíšu. Vím, můj styl tak může vyznít, ale to je naprosto nezamýšlený efekt.

Milan HP

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika