Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Este raz dobry den,

neuvedomila som si v tom zahradkarskom nenadseni, ze sa vyjadrujem prevazne k uhorkam, rajciakom a nie tekviciam. Doplnim komentar k ostatnym zeleninovo ovocnym "uspechom", ak nevadi. Teda priesady cukety a tekvice - boli male rastlinky, ked som dala vonku, cast ich vyschla na horucom Slnku za kratky cas, neustriehla som, cast zlomil vietor. Priamo vysadene na zahon nevysli (sadene pred 1-2 tyzdnami) boli namocene vopred. Zatial prezilo Desi summer 2x, Blue Kari hokaido, Cuketa round je biedna a Spagetova tekvica vysadena priesada uz na zahone preziva, ale s biedou, kruzia okolo nej mravce a slimaky. Metarex a Bros ignoruju, na kavovu sadlinu a sacky od caju kaslu tiez. Co poradite na tie potvory? Mravcov je neurekom, zamorili mi voskami papriky, ktore su skoro kaput napriek postreku. Ziadny prirodny postup nezabral ani Rock effekt, az tvrda chemia, ked mi masivne napadli maliny, nebolo na vyber. Ale z paprik uz nebude asi nic. Drobne rastlinky.

Katka           

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika