Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý deň,

no tento rok mojim cuketam, tekviciam a uhorkam nepraje pocasie a stastena vobec. Predpestovane pomerne drahe semienka objednane z HU (1,69 eur za 5 semien) vzisli pekne, ale polamal ich vietor alebo zjedol slimak. Jedna sa o Draggonś egg, West Indian gherkin, červený Sikkim (ten možno prežije, ale rastlinka vetchá), ačokča je polozdochnutá, cucamelon tiež, biele hadovky a nakladačky v zemi priamo nevyklíčili a predpestované skapali. Priamo do zeme nasadené pred 2 týždňami štandardné nakladačky Chantal, Charlota, Sonada, Everest, Admira, Bohdana, Viola nevyšli- ani jedna. Asi skusim ďalší pokus. Asi polovicu som dopredu namočila do lignohuminátu. Minulý rok vysadené na záhon priamo koncom mája vyrástli krásne rastliny prakticky bez starostlivosti bola úroda. Rovnako dopadli moja dvaja spolupestovatelia. Jeden v UK, druhy Stará Ľubovňa- zimné a vlhké to kraje. Rajčiny majú svetlé alebo fialové sfarbenie, nic moc, všetko robilo studené mokré a veterné počasie. Nie pleseň ako som si pôvodne myslela. Inak by už dávno zdochli. Mám dojem, že sa pomaly spamätávajú. Rast je veľmi pomalý.    

Držme si navzájom palce!

Katka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika