Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pekny hokejovy vecer prajem /odbieham od telky, endorfiny pracuju na plne obratky Kanada -Sk/

 dakujem za rady, myslim, ze typ pestovania urci, ked zacnem vysadzat do crepnikov a na pole, kolko mi zvysi miesta. Ked bude treba vystipovat, budem o zivot, nie som rodom USA, nie som lenivec a milujem pestovanie, plus vyhoda, byvam v mieste pestovania. Ta hypoteka za to stoji laugh. A hlavne, co mi bude tolerovat manzel. Zase padam mimo domu na kongres na 4 dni,  nikto sa starat nebude, ostanu komplet vsetky v dome, fuka aj tak nenormalne vietor. Paradajky v previslych crepoch Tumbling Tom red a Yellow som musela preniest dnu po prvom majovom tyzdni. Niektore listy vyzerali K.O. Kombinacia vetra a zimy bola pricinou podla mna..., uz sa ale spamatavaju. Poucenie, neriskovat pred zmrznutymi...           

Katka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika