Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

29.5.19 Sklidil jsem těch 5 zralých rajčat z balkónu. MM tak za 5, červená cherry kyselá za 3 - 4.
Téměř po týdnu jsem zkontroloval sazenice na chalupě. Dvěma Crimson Crushům pěstovaným až do vysazení na chodbě za sklem téměř zbělaly spodní listy. Přidávám se k názoru Evy, Ivana a Michala (vlákno Rajčata – plíseň?): UV záření a možná nejen UV. Ani jedna sazenice, která byla na balkóně na přímém slunci už docela dlouho díky studenému počasí (všechny ostatní), touhle vadou netrpí. CC to ale viditelně přežijí. Byl jsem ale trochu zklamán tím, že rajčata moc nepokročila – očekával jsem trochu větší skok. Pravda, docela dost (víc jak polovina) z nich rozkvetlo, ale plody nikde nevidět. Dubňáci s plody doslova živoří, ale ty plody se pomalu zvětšují. Zcela určitě jim ta ukvapená výsadba ubere hodně na plodnosti. Tedy pokud vůbec přežijí. Ty bez plodů si vedou líp.

Milan HP

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika