Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Katka, bez foto ťažko radiť a ani z fotiek to často nejde jednoznačne určiť tých chorôb a porúch je v súčasnosti neskutočne veľa. Či už hubovitého pôvodu, bakteriózy, alebo iba fyziologické poruchy. Mne vlani v júli vypukla nejaká bakterióza, nemohla som ju presne určiť, najviac napredovala v suchu a horku za vetra, pri daždi a chladnejšom počasí sa jej postup vždy spomalil, väčšina rastlín síce prežila, na plodoch ju bolo badať až v septembri ale úroda bola tak polovičná.Postreky nezaberali. Pátrala som po príčinách, použila som aj substrát pri výsadbe z minuloročných kvetináčov- aj na priesady, mám obmedzené možnosti striedania rastlín na záhonoch. Tento rok som urobila určité opatrenia, v prvom rade všetku zeminu na priesady dezinfikujem, podobne aj použité kvetináče a tyče, časť priesad vysadím k rodine na opačný koniec Myjavy uvidím, ako to dopadne.

                        Eva T                         

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika