Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Katka, je mi ľúto, že na Východe máte také nepriaznivé počasie pre rajčiny, ja som vlani bojovala so záhadnou bakteriózou, na ktorú nič nezaberalo, predvlani mi devastovali rajčiny dvakrát po sebe krúpy. Našťastie tento rok nám toľko zatiaľ neprší a rajčiny sú excelentné, ani som nepoužívala žiadnu chémiu proti plesniam, asi bude niečo na tom kvasnicovom zalievaní- je evidentný rozdiel medzi rastlinami, ktoré som zaliala (niektoré aj opakovane po 2 týždňoch) a tými, čo som ním nezaliala vôbec.Ešte som raz striekala srvátkovým roztokom s pár kvapkami Joxu.

Dnes som mala na návšteve kamošku Janu spoza hraníc, super sme si podebatovali o rajčinách a hodne aj pokoštovali.

 Pridávam foto z dnešného zberu a niektoré bifteky.

    Eva T.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika