Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

43 Kg rajčat blush taky tolik Kg možná sklidím, ale dýní laugh.

Já ty potvory mám zatím převážně zelené, a ty které dozráli měli špičky zhnilé, po objevení jsem ihned nasadil krystalon zdravé rajče i papriky...

Chery rajčat jsem už pár desítek pojedl mňam mňam. Sice některé byli prasklé asi kvůli vydatným děšťům, ale na chuti to neubralo.

Rajče jahodové mě překvapilo jak vylítlo do výšky, musel jsem vyměnit tyčky. Nyní má rajče 1,8m a pořád valí laugh

Chtěl jsem se optat, viz obrázky zda mi neporádíte někdo.

Jedno jediné rajče mi "uschlo" důvod nevím, mám si je tam nechát dozrát nebo mám rostlinku raději vytrhnout a odnést pryč od ostatních?

Dále jsem se chtěl zeptat viz jeden obrázek s jahodovým rajčetem. Chybí pár plodů na stonku, svedl bych to na kroupy, ale stalo se to jak venku tak ve fóliovníku takže krupobití vypadlo z role. Také jsem to chtěl svést na vysokou teplotu, ale protože se to nestalo jen ve fóliovníku ale i venku tak taky ne. Nebyla to nějáká potvora co mi to ukousla? devil

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika