Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pekny zatial slnecny den prajem zahradkarom,

dufam, ze veterna a burkova smrst s krupmi Vam nedolamala celu zeleninovu zahradu ako mojim znamym v Presovskom kraji. Tam je hrozna paseka. 3 dni sme boli lozit v Tatrach a za ten cas narastli rajciny na nasom malom poli snad pol metra. Skoro vsetky vyhnali hrube zalistky, vacsina rastlin je uz nechtiac vedena na dva aj tri vyhony, lebo som nemala na rajciny tyzden cas. Aj tak si susedia musia mysliet, co za blazna lieta s celovou lampou na hlave skore denne o 22-23,00 na zahrade, naposledy v dazdi a krupobiti. (Ale priviazla som co sa dalo a zachranila). Teda na poli mam husty les, ktory rastie do vysky a do stran, ale malo kvitne. Naopak rastliny v crepoch mam dost neduzive, malo listov a kvety na nich osychaju a padaju, podla mna z horucav, ktore boli. Myslim, ze im tiez nestaci deklarovane hnojivo Kristalon v substrate garantovane na 6 tyzdnov, ani popol, ani vajecne skrupiny. Budem musiet hnojit, aj striekat proti plesni. Vecer maju byt zase burky. Evicka gratulujem k tak nadhernym plodomyes. Aj tebe rastliny rastu ako dive, to ma trochu upokojuje, mam podobnu hustotu porastu, len tie plody tam nie su   angry  crying

Katka    

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika