Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To jsou odpovědi co jsem potřeboval!

Jakožto začátečník na rajčata byť mám přečtené co jak mám dělat a doufám, že jsem dělal správně, mě nikde neinformovalo, že sluneční svit může takto "uškodit".Všude jen plaší s plísní a rúznými potvory a proto s každou tečkou panikařím. Škoda jen, že jsem je k tomu ještě zatížil chemikálií, protože jsem nevěděl. Inu chybama se člověk učí. A když se nezadaří letos příští rok vyzkouším určitě znovu.

Myslím že tyto informace ocení i další co také začínají a UV světlo a změna (výkyvy) venkovních teplot je nenapadla v úvahu a hned to hrotí stejně jako já.

Ještě bych se zeptal, protože rajčata dostala "na prdel" mám je nečím přihnojit,  nebo je mám zatím nechat? Půda je říznutá zakoupeným kompostem (110l na cca 4,5m2) a rajčata jsou vysazená cca 2 neděle. 

Díky za info.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika