Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

.Schválně jsem si přečetl tu diskuzi loni v červnu. Pochopitelně o plíseň bramborovou nešlo a otrháváním listů jste rostlinu zachránila i když podle mne úroda nebyla taková jako by byla pokud by byla rostlina zdravá. Podle mne je teď ale situace trochu jiná. Teď je o měsíc dříve a myslím si, že dívat se celou sezónu na balkoně na rostlinu, která sice není zdravá, ale rodí není žádná pohoda. Otrhávání listů není léčení. Já osobně bych se buď snažil rostlinu vyléčit nebo bych si koupil nobou sazenici od jiného prodejce. Na zahradě mně takové rostliny až zas tak nevadí i když zase jsou nebezpečím pro ostatní. Ale pokud se listy pečlivě otrhávají a dodržuje se určitá hygiena např. při vylamování zálistků může se to udržet v přijatelné úrovni. Opravdu nerad se zapojuji do diskuzí o chorobách rajčat, nejsem žádný znalec této problematiky. Na druhé straně vím, že každý očekává nějakou radu. Když je jich víc a rozdílných může si vybrat. Je to o diskuzi.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika