Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

S tím, že se mně květy v pařeništi neopylují bojuji už třetí rok. Zatím se mně podařilo snížit vzdušnou vlhkost na optimální úroveň (30-70 %), ale očekávaný výsledek se nedostavil. Asi budu muset do pařeniště nasadit nějaký ventilátorek, aby pomohl. Objednal jsem si jakýsi solární, ale česká firma mně ho přislíbila až za 2-7 týdnů, asi až jim je dodají z Číny. Dočetl jsem se také zajímavé věci, třeba že ovoce se nestanoví, dokud nebudou teploty v noci nad 11 °C po dobu nejméně dvou po sobě jdoucích nocí. Ještě letos chci odzkoušet, kolik teploty přidá rozsvícená petrolejka. Jen je škoda, že všechno budu moci ověřit zase až příští rok.Pochopitelně na rostlinách které mně vykvetly doma, jsou už plody a budu je asi tak v polovině května sklízet. Ale to pro mne není až zas tak velké vítězství.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika