Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobry vecer,

gratulujem vyssie komentujucim nasim top zahradkarom. Obrazky su uzasne. Situacia u mna po dovolenke v IT, ktoru sme tu medzicasom rozoberali, priazniva. Sice som bola v horore, ze rajciny splesneli, premokrila som substrat cez podmisky, ale zvladli to vsetky. Takze trochu sucha je lepsie ako prilis mokro. Klicivost som mala okolo 90-95% pri vysadeni 1, max 2 semienok z vacsiny odrod, co nevyklicilo, som dosiala a teraz mam more priesad. Kvitne asi 5 druhov, vacsinou skore dwarfy a previsle. Zelenych plodov paradajok mam 5 na Gartenperle, 2. miesto v skorosti ma Tiny Tim, 3. Vilma. Z pikyrovania som uz chora. Naschval zatial nepouzivam vacsie nadoby, inak bude z domu dzungla (pardon uz teraz je). Otuzujem planty a beham s kelimkami ako blazon, poucenie do buducna. Zahon je krasne, priam dokonale zrylovany, prerazili sme rylom zahradne trubky zavlazovania a vyrobili gejzir, Herlany boli suvix. Takze trubky prec, zakopat hlbsie nove. Zemina je naprd, ilovita. Podla Vas mam este nieco dohnojit pre majovym sadenim? Mam mlety dolomitsky vapenec, siran draselny a granulovany slepaci hnoj (ten dam az pri sadeni). Kupit mastalny hnoj Agro event zahradny kompost Agro? To maju v Hornbachu. Popola, vajecnych skrupin sme nazberali dost.Na pole sme vysypali tonu kavovej sadliny a cajovych sackov, firemne kavovary US Steelu su dobry zdroj.

P.S. pre Vladimira, z Vasich biftekov dobre vyzera Orange russian 117 a Rosa de Huesca, tak sa snad zadari. Inak k svetu je este Big mama, Amana Orange, Orange strawberry, Anna Russian, Azoychka, Black from Tula, Black Krim, German Johnson, German red strawberry, 100 pudov, pokulhava Lucid gem, Carbon a Cherokee purple                                

Uspesne pestovanie vsetkym

 Katka 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika