Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, 

netkanou folii dávám přes obloučky z proutků vrby. Takže udělám ve skleníku ještě takový malý kryt a ani loni mi tam nic nezmrzlo. Letos jsem bohužel nasela rajčata pozdě. Budu teprve poprve přesazovat. Pan Vladimír má úžasné pařeniště.Já mám pařeniště normální a dávám papriky mezi salát k rychlení. Loni jsem poprve dala rajčata keříčková a úroda byla neskutečná. Sklidila jsem několik přepravek s šejky a roma. Hlavně pěstuji vysoká rajčata.  Protlaků mám alespoň na rok dopředu. Ale i tak jsem měla velkou radost, že se zadařilo. Letos mám Policino, Jahodo, Swet aperitiv, Start F1, Datlo, Harzfeuer, Kumato, Santa orange a keříčková Napoli a Šejk. Ještě mám naseté nějaké bezejménné z Chorvatska. Do truhlíku Vilma.Vynechala jsem stupické polní rané.  Loni jsem se zařekla, že omezím pěstování. MÁM ASI O JEDNU ODRŮDU MÉNĚ. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika