Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pekny vecer prajem,

suhlasim, ze vyznamne ubudlo prispevkov, aj ja sa priznam, ze rychlo precitam, co je nove a stale chcem prispiet az s vysledkami - az ked budem mat cas prihodit fotky. Prihodim cez vikend slubujem, mam to od januara pracovne skutocne krute... Zatial slovne, Gartenperle kvitnu, su najvyssie, Vilma, Aztek, Venus, Dwarf Shadow boxing, Rottkapchen, Window box red, Tumbler, Tumbling Tiger, Pear drops - teda Tomata do kontajnerov, dwarfy, previsle, su krasne, pevne, hrube stonky, zdrave rastliny, nijako im neubližil vysev uz v decembri. Neskor vysiate pomalicky rastu, snazia sa prezit drobne traumy sposobene nasim slachtenym potkanom, najviac mu smakuju cerstvo vyklicene papriky, ide ma porazit. Vcera to zaklincovala dcera, ktora chcela byt osozna mamke a prenasala mi rajciaky pod umele svetlo, kedze som este vecer nebola doma z prace. Spadol jej na zem cely sadbovac a skantril dalsie papriky, Kumata, San Marzano, Galeru. Prezil Mongolskij Karlik, Sleeping Lady, Maglia rosa. Bifteky klicia uspesne, aj Orange Russian 117. Touto cestou dakujem obom prispievatelom vyssie za zaslanie semienok a nech sa im darilaugh    P.S. pozdravila by som aj firmu Neoseeds, nevyklicila mi od nich ani jedna paprika. Paradajky ano, az na Gold Nugget.        

Katka    

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika