Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Sašo, nevím jak je to s cenami přísady paprik, ale já jsem vždy pěstoval jednotlivě.

Co o tom píší odborníci z Výzkumného ústavu zelinářského v roce 1974? 

Z výsledků maďarských a bulharských výzkumů vyplývá, že největších výnosů plodů poskytovaly porosty, kde byly vysazeny dvě rostliny ve sponu 60x25 cm nebo jedna rostlina při vzdálenosti 60 x15 cm.

Každý si může vybrat. Přitom největší roli hrají možnosti předpěstování. Já předpěstovávám rajčata i papriky za oknem v kelímcích 200 ml. Když do kelímku dám dvě sazenice, tak jedna přeroste tu druhou, která potom vypadá jako chudá příbuzná. Proto je pro mne lepší, když v každém kelímku mám jen jednu sazenici a ty pak vysazuji po 15 centimetrech. Podpírají se stejně jako kdyby byly dvě v jednom hnízdě.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika