Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Gramoflor je profesionální německý substrát a také ho už tři roky používám. S tím, že by nějaký substrát nedržel vodu jsem se nesetkal ani u našich substrátů. Na tento německý substrát jsem přešel poté, co zbytky herbicidů v jednom českém substrátu mně poničily celou jednu sezónu. Prostě měl jsem tu smůlu, že jsem narazil na šarži, ve které byl zpracován nějaký komunální odpad s trávou stříkanou herbicidem. Pro mne je důležité to, že Gramoflor je označen jako profesionální, to je pro zahradníky. A ti by se bránili, kdyby v tom substrátu bylo něco nevhodného, což je pro obyčejného zahrádkáře skoro nemožné. Gramoflor není snadné sehnat ani u nás kde je prodejen se zahrádkářským zbožím plno, je otázkou jestli zrovna tento substrát paní Katka sežene. Já jsem nikdy moc nad tím do čeho vyset rajčata nepřemýšlel (až do té neblahé zkušenosti), použil jsem to co jsem měl po ruce. Nikdy jsem také nic nepropařoval, na herbicidy by to stejně nefungovalo.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika