Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

A proč si myslíte, že co je běžné je jediné možné? Mám vyzkoušeno, a to zdůrazňuju, že pokud chci mít opravdu brzkou úrodu, je setí koncem února výhodnější. Nerozumím, proč si myslíte, že nelze vysadit třeba i metrovou sazenici. Udělal jsem to a ty sazenice měly červená rajčata nejdřív a také jich měly nejvíc. Ty sazenice vyseté v únoru jsem nepřisvětloval ani na okamžik. Pravda, byly doma za oknem (východním a západním, ani ne jižním), ale okna má každý, ne? Konec února už je světelně přijatelný a dá určitý náskok. A žádné otužování a manipulece nebyly třeba. Vyzkoušeno, potvrzeno. Tak proč neporadit? A pokud se sníží teplota, porostou pomaleji a ten metr mít nebudou. Moje ostatní experimenty s tímhle nemají co dělat. Konec února využívá i několik zahrádkářů, které znám. A ti neexperimentují.

Milan HP

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika