Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

- Dýně rostou kdekoli, v normální zemině, rozhodně nemusí být na kompostu. Na záhoně je pěstuji běžně, bez jakéhokoli hnojení v sezóně.

- Cuketu zvolte libovolnou. Zkoušel jsem už několik odrůd, ale nezaznamenal jsem žádné rozdíly. Co se týče chuti, pokládám cuketu za dost bezchuťózní, natož abych postřehl rozdíly mezi odrůdami. wink Pokud ji necháte plně vyzrát, jakákoli dýně nebo cuketa vám vydrží "nekonečně" dlouho uskladněná. V kuchyni mám ještě nějaké dýně z loňské sezóny.

- Nesázejte rajčata mezi cukety - cukety jsou nezmar, jedna rostlina obvykle vyroste metr do výšky a 2m v průměru (podle podmínek).

- Bez vijanů je ještě patizon.

- Pokud vám jde o chuť, doporučil bych pěstovat opravdu dýni (máme oblíbené Crown Prince či Casper), a usměrňovat její vijany pouze do cílového prostoru.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika