Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Chybička se vloudila. S tou databází je to takto. Někdy v roce jsem přišel s tím, že taková databáze by byla prospěšná. Tak jsem si zkusil něco takového udělat. Pak jsem oslovil další pěstitele o kterých jsem věděl, že pěstují hodně cizích odrůd, které já nepěstuji (Mirek, TetaJana, atd.) jestli by spolu se mnou nevytvořili nějakou databázi pro české pěstitele. Zájem nebyl a tak jsem už na té databázi dál nepracoval.Pro mne osobně ta databáze nemá nějaký význam, ale souhlasím s tím, že pro někoho by to význam mohlo mít. proto jsem to také chtěl realizovat.  Tu nedokončenou (chybí fotky a popisy) jsem naposledy otevřel někdy před půl rokem, když jsem něco hledal.

JInak se podílím na Tatiana´s TOMATO base, která byla po více než půl roce znovu otevřena, Tam si každý může zjistit informace o cca 4000 odrůd rajčat.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika