Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

21.4.19 Kostky jsou vrženy, ale pochopitelně nesázím jen na šestky. Jinými slovy 8 „průzkumníků“ a zároveň pokusných králíků je od včerejška vysazených na stanovišti. Jmenovitě: 2 řízky MM druhé generace (napadené infekcí – „záchranná“ operace), 2 Nelinky (nadbytečné výsledky mých experimentů – kvetoucí, z čehož soudím, že velmi rané), 1 Huevos de Toro (to nejsilnější z výsevu 4.2.), 1 Strabena (mírně popálená sluncem), 1 Startka (také ta nejsilnější) a 1 Tomato Berry. Pečlivě sleduju předpověď počasí, kdyby mělo být k nule, postavím igelitovou ohrádku. Zatím dobrý, dlouhodobá předpověď (do 5.5.) pro Milešovku (250 metrů výš než moje zahrada) říká, že nejníž to půjde ke 3°C. Jsou zároveň i testem plísniodolnosti jednotlivých odrůd (pokud přijde), protože nebudou chráněné stříškou (tedy jestli přežijí). Prostě jsem je dal na to nejslunnější místo. V momentě sázení byla teplota půdy v hloubce 15 cm 13°C (18.00).           Ostatní sazenice však zůstanou dole, zbytky na chodbě, většina už na balkóně i přes noc. V případě náhlého ochlazení půjdou dovnitř. Váhám, zda o svátcích 1. a 8.5. přisadit další. Nejspíš ano. Uvědomil jsem si totiž, že nepotřebuju osadit všech 60 pozic, vystačím i se 40. Je totiž na čase zredukovat záběr pokusu.

Milan HP

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika