Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vladimíre, nejsou ty odrůdy, které navrhuješ, hybridní? Brioso určitě, to jsem našel.

Určitě budu muset změnit strategii. Zase je jich příliš mnoho na oknech, stíní si, spodky nejsou osvětleny. Letos jsem vsadil na Eviny odrůdy (Maglia Rosa, Mini Kumato, Sleeping Lady), Mountain Magiky pěstuju z jiného důvodu a Stupice a Startky jsou tam jako kontrolní skupina. No a pak tam mám ty cherry, co nevím, jak se jmenují - zatím vypadají dobře, i když jsem je sel později. Uvidím, co se stane. Rozhodně budu uvažovat i o změně odrůd. Ale možná bude lepší ta zimní rajčata z našich skleníků koupit, prý jsou výborná. A když mám ještě teď loňská rajčata, překlenovací období bude krátké. Jen mám strach, že když se vzdám těch zimních rajčat, budu se nuditfrown.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika