Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vitam vsetkych zahradkarov v Novom roku a dufam, ze bude uspesny v osobnej sfere, aj pestovatelsky.

Moj plan bol nahodit fotky z mojich hokus pokusov, zatial vsak ostane len pri textoch cez tablet. Stolovy PC skonal pocas Vianocnych sviatkov a teraz sa snazime postupne rozchodit novu bednu, co je stale zlozitejsie. Nova doba prinasa stale viac technologickych kravin, takze musime pockat, az sa nas Aj-Tak (IT man) vrati z dovolenky.

Vsetky semienka vyklicili, 100% to neviem povedat o Venus a Pear drops, ale v niektorych castiach zo sadbovaca vyrastlo viac rastliniek ako malo, takze to bude skor vina nesikovnych prstikov a vyklicilo zo 16.12. vsetko.

Kedze semienok mam kvantum, pokusne som zasadila aj ine krickove odrody, Orange, Minigold, Darinku, Marmande a par semien China Mix(to som dostala ako darcek z UK od priatelov, ktori obdrzali z ebay mix 100 semien). Pokusne, ake prekvapko prinesu. To som vysiala 30.12. Ved co ked zalozim parenisko a nebudem mat priesady? Aj ked tento sen je na 90% nerealny. S partnerom som na tom tak ako pan Milan, mrmle ako stary hrniec, vkuse..

Inak zlomila som jedneho Tiny Tima, bol velmi vytiahnuty, uz budem behat so sadbovacmi medzi oknom a kuchynskou linkou s umelym svetlom len po spickach a bez dychu. Zasadila som ho pokusne do U-cka, mozno pusti korienky. Chyba je aj v substrate, je dost tazky. Ale vysevny som kupit nemohla, nebola ochota a kvarili nas choroby.

Katka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika