Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Katko, zdá se, že Váš projekt je daleko ambicióznější než jste původně zamýšlela. Ale naprosto tomu rozumím.wink

Myslím, že ty podmínky, které navrhujete, můžou fungovat, ale nemůžu to potvrdit z vlastní zkušenosti, protože já je nepřenáším. Bílé světlo se mi zatím osvědčuje, ale záleží na světelném výkonu zdroje. Kolik to má příkon elektrický, tedy to světlo v kuchyňské lince? Já mám jen asi 20W LED. Ta vzdálenost odpovídá mé. A dejte jim tak 4 hodiny světla navíc po setmění. Ale když bude víc, neuškodí to.

Jednu věc: až je budete přesazovat ze sadbovače do kelímků, je dobře přimíchat do růstového substrátu nějaký vydatný zdroj vápníku. Já teď dal hned tři: mletý dolomitský vápenec, dřevěný popel a rozdrcené vaječné skořápky a prckům i řízkům se vede mnohem líp než na jaře, kdy jsem to neudělal. Ale i tak se připravte na žloutnutí a usychání některých listů. Na jaře jsem z toho panikařil, ale nakonec přežily všechny rostlinkysmiley.

Dostala jste ten Gramoflor výsevní substrát? Pokud ne, pošlu, mám dva pytle po 15 litrech v zásobě.

Držím palce, jsme na stejné lodi.

Milan HP

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika