Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

4.12.18 Začínají první problémy. Růstové LED žárovky mi popálily i listy 1 velkého řízku (Start). A to přesto, že je stále zvedám tak, aby byly alespoň těch doporučených 70cm nad vrcholy rostlin. Nijak závažně, ale je třeba to řešit. Potíž nejspíš spočívá v tom, že zdroje jsou bodové bez rozptylovací kopule. Asi ji budu muset vyrobit z nějakého průhledného materiálu i za cenu ztrát na intenzitě osvětlení.

Nemáte nějaký nápad?

Vysel jsem, proti svému předsevzetí, další semínka. Po třech kusech Huevos de Toro a dvou odrůd cherry rajčátek (žluté a červené, jména netuším, dárce nevěděl), které jsem si všechny schoval z rajčat, která jsem dostal. To uschování bylo hodně ledabylé: HdT jsem vybral a nechal na misce, ty ostatní zůstaly v usušených rajčatech. Tak jsem zvědav, co vyvedou. Když nic, bude míň problémů s místem.

Řízky další generace stále přibývají: o víkendu jsem zasadil 3 a stále je tam několik adeptů na rostlinách.  

Milan HP

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika