Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Evi, nedá se nic dělat než přiznat, že máš "zelený palec", jak říkají v angličtině velmi úspěšným zahrádkářům. Klobouk dolu. Gardenberry je tyčkové rajče, že? U mne je to taky tak: rajčátek mám tak kolem 30, ale všechny na tyčkových odrůdách: nejvíc pak na Mountain Magicích, které ani nejsou cherry. Jde to trochu proti zaběhlému myšlení, že keříčková cherry jsou dřívější. Jak si vede Tvoje Maglia Rosa? Ta moje má sice už v pořadí sedmý vijan, ale plody nula. Něco jí chybí, ale já nedokážu přijít na to, co to je. Vytrvale přidávám Kristalon na plod, ale bez účinku. Ach jo. Mini Kumato jí daleko předběhlo. Ale přiznám se, že jsem příliš líný je otužovat (v oficiálním jazyce se tomu říká "nemít čas"wink). Naštěstí se i tady udělalo hezky, takže půjdou do balkonovníku hned jak přestane v noci mrznout.

Milan

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika