Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Omluvte mne vy znalí za neznalost.Nemám zahradnickou školu. Já pěstuji na prvním místě kolomikty i arguty kiwi, ale na jídlo zkouším rajčata, úplný laik.Hned v prvním příspěvku tohoto tématu je zmínka že existují determinantní, to jsou myslím zakrslé ke kterým není nutno dávat tyč, používají se jako polní. Takový výčet odrůd bych rád uvítal.  Ale co mne letos nejvíc trápí je to, že za léta z kupovaných rajčat, která mi chutnaly jsem sbíral semena a vysel, a protože mám zahradu u řeky kde je vlhko, a nestříkám, skoro všechny mi zplesnivěly v listech a nic nepřinesly, až na jedny které měly kuličky necelý centimetr.Kdysi jsme ve skleníku měli výborná rajčata a nestříkali jsme.Tak si začínám myslet že by se možná měly rajčata rozlišovat na skleníková a polní. Prosím jestli někdo může do tohoto přinést trošku světla a děkuji předem.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika