Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Už jsem si vybral nějaká ta bulharská rajčata a semena už mám doma. Mají tam cca 20 odrůd, z čehož je 16 odrůd vzájemně si podobných tyčkových hybridů. Jejich charakteristiky jsou si tak podobné (asi jako u českých hybridů), že člověk nemá podle čeho si vybrat. A tak jsem si vybral podele obrázku a doporučení zde na webu Rugby F1, polodeterminantní Prekos F1 nad jehož chutí se rozplýval na Tomatoville nějaký Rumun žijící v Německu. Pochopitelně jsem si objednal i ty dvě odrůdy, které nejsou hybridní a možná by měly něco společného s těmi původními bulharskými rajčaty- tyčkové cherry Mila a keříčkové rajče Berika. Cena semen 4,32 Euro, poštovné a balné 5 Euro. Nejsem dobrý na vyjednávání o cenách, to u nás zastává manželka, ale ta nemá moc ráda rajčata a tak ji do obchodů se semeny nezatahuji.smiley

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika