Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám vysetá jen keříčková rajčata, která budu sázet v březnu do pařeniště. Na parapetě mám úplně vlevo rostliny z výsevu 1.11.2018, které zbyly po pádu kelímků z parapetu. Mají 10-11 pravých listů a jsou v ysoké cca 16 cm. Jsou to ty vyšší odrůdy jako např. Sasha Altai, Sophie´s choice a 0-33. Mezi nimi je i Stupické, které mám nachystané pro pokus o křížení s nějakým malým trpaslíkem. Ty nižší odrůdy (Mongolskyi karlik, Sarayev Shtambovyim, Betalux) jsou někde mezi těmi menšími z výsevů 24.11.2018. Mají také 10-11 listů, ale jsou vysoké jen 7-8 cm. Vpravo jsou ty vyšší z výsevů 24.11. a 28.11. Někde tam mám ještě tři rostlinky Mikada s bramborovým listem pro křížení. Ty kelímky, kde není skoro nic vidět jsou s vyklíčenými paprikami (zatím ve stadiu děložních lístků).

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika