Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Semená bulharských rajčiakov sa dajú kúpiť v "Semenárstvo Nitra". Majú dostatočne prehľadnú webovú stránku, kde si môžete vybrať sekciu len "bulharské rajčiaky". Majú veľa odrôd bulharských rajčiakov a sú to balenia priamo z Bulharska od bulharských šľachtiteľov. Jednoduché objednávanie a ak uhradíte bankovým prevodom priamo na ich účet, obratom Vám pošlú zásielku. Zbytočne nepredražujú poštovné a ja som si nechala zásielku poslať najobyčajnejšou najlacnejšou poštou. Npaísala som im to do poznámky, lebo nechcem zbytočne platiť drahé poštovné. Semienka prišli krásne zabalené, nepoškodené, nestratené. Netreba ani zbytočne míňať na doporučené poštovné, ktorého zásielky podľa mojich skúseností aj dlhšie trvajú. Ak sa chcete niečo opýtať, môžete im zavolať v pracovnom čase, lebo majú aj kamennú predajňu, panie predavačky sú veľmi milé a ochotné odpovedať. Odporúčam Vám túto firmu a tento predaj, naozaj výborné. Ja som si objednala minulý rok veľmi veľa semienok, tak z nich budem siať ešte aj v tomto roku.

Mária Schwarzová

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika