Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To jste se pěkně rozšoupla :)... s některými mám zkušenost

Cherry:

sweet million - sladké velmí plodné a chutné stejně tak sweet aperitif,  sugar plum - pěstuji do teď, jsou velmi sladká datlová rajčáta... doporučuji, Vilma - pěstuji v truhlících. keříčkové rajče, vhodné do malých prosturů jako je třeba balkon nebo terasa, chuťově dobré a hodně plodící, u nás je milují děti. Tumbling tom red nebo yeloow - do závěsných květináčů, jako první chytly plíseň, chuťově dobré, také jako dekorace :).  mandat - dobré, slaďoučké, ale nevyrovná se Sugar plum... zbytečně drahé semínka (nahradila jsem odrudou Valdo a oranžovými Datlo... jsou podstatně lepší), pollicino F1 - pěstuji každoročně - výborné... gardenerś delight -pěstuji každoročně, také naše oblíbené, ale žádný zázrak... chuťově dobré a nepraskají.  

YELLOW/ORANGE: sungold - moc dobré, nejsladší jaké jsem měla, ale hodně praskají. Letos už nebudu vysévat, jinak jsem je měla každoročně, ale odrazuje mě to praskání, datlo - doporučuji, sladké datlové, bumble bee golden - nic moc, honeybee - sladké, výborné, ale už nepěstuji, Venus, Aztek - stejně jako Vilma, pěstuji společně, vhodné třeba i jako dekorace na stůl do pergoly... pakuždibujete rajčátka přímo z keříku :D :D, Ildi - chuťově dobré, ale praskaly, tak jsem je nahradila jinými, Tumbling Tom yellow - stejně jak ty červené, chuťově dobré, ale dost se mi lámali v převisu, Santa Orange - pěstuji už několikátou sezonu - datlové, velmi sladké, White cherry - chuťově dobré, ale žádný zázrak. Pokud chcete mít rozmanity salát všech barev (u nás to tak je... ještě přidám Black cherry :D a to je teprve efektní), Goldkrone. výborné, sladké, nepraskají

BLACK: black cherry - naše top i když jsou trochu praskavé, ale chuťově výborné a v našem okolí velmí oblíbené i přes divnou barvu :), purple bumble bee - navyrovnají se Black cherry... nevýrazná chuť, 

Indigo a žíhané už nepěstuji... nenadchly

reen zebra - zajimavá chuť... ale již nepěstuji

KLASIK AJ PODLHOVASTE TYPU SM: RED/PINK: Start F1 - dobrá kvalita, Stupické - nejhorší, co jsem kdy jedla (i přes kladné recenze), Sejk - výborný dle mého muže :),Orange Banana - takové mňangavé a celkem moučné. Hodila jsem jej do sušičky, Doporučuji Tipo F1

BLACK MEDIUM aj BIFTEKY: Japanesse Black triffele, Black truffle - skvělé a výborná chuť, Black krim, Black prince, Black russian - luxusní... moje nej, Black from tula, - ty černé mám hodně ráda... moje nejoblíbenější

Mám ještě jiné odrůdy, taj jsem vypsala, jen co mám odzkoušené. Biftekové mám teď Jergus F1

Dále pak budu pěstovat bulharské odrůdy Kalina F1, Prekos F1, Balkán F1, Berika a další... občas bych také potřebovala tu zahradu nafouknout

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika