Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

I když Orkádo nepěstuji každým rokem, tak si myslím, že je to dobrá volba. Je to sice pozdnější odrůda, ale úroda bývá velká. Chuťově se podle mne nevyrovná staršímu hybridu Start F1, ale má jiné dobré vlastnost, které tato starší odrůda nemá. Plody jsou celé krásně červené, netvoří žlutý límec a jsou odolnější proti praskání. Pokud bych měl něco napsat o chuti, tak jevíceméně srovnatelná s ostatními českými hybridy této generace jako jsou Tipo, Toro, Uragán,  atd. Já tomu říkám česká chuť, která vychází ze šlechtění, pro které je používán jako rodič potomek Stupického polního raněho. To neznamená, že by Vás chuť nemohla zklamat. Každý máme chuťové preference jiné a také pěstování, počasí atd. se může na chuti podepsat.Podle mne je nejlepší, aby si každý vyhledal odrůdu, která mu bude nejvíce vyhovovat a to znamená zkoušet

           Vladimír.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika