Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ďakujem za dobré rady, na tom konskom hnoji budem pracovať, aby mi ho manžel doniesol, snáď to ešte zakopeme, keď sa oteplí, po tomto mraze. Čítala som expertov, ktorí to zvládli aj v januári. Sezónu 2018 som tam dopestovala mohutné rastliny, predchádzajúci majiteľ domu dal do pôdy nejaký hnoj. Len kvalita plodov mizéria, ale v apríli sme sa len sťahovali, už som nemala čas pestovať planty, tak som darom dostala nechutné medium červené čosi. V juni som sadila vlastne male priesady Cherolly, Idyll, goldkrone a venus. Žlté verzie fajn. Cherolla praskala, Idyll kysla. Zial, je tam aj polotien, tak veľké pestovanie na poli nevidím ružovo (btw sú odrody vhodne do polotiena?, asi blbosť...). V kvetináčoch boli ale aj tieto cherry výborne, len plodnosť nízka. Tak ako ste spomínali, vysypala som na pole asi 20 črepov hliny z pestovania 2018, aj to to trochu prekypri. 2x som striekala na listy proti plesni, nemoze to ublizit pode? Redukovala som kus aronie, čo tienila a zlikvidovala figu, ktorá nerodila. Inak sme región Košice 250 mn. Vďaka. Katka

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika