Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:


Kedze mame este nejaky cas na objednavky semienok, rada sa opytam skusenych. Mlsne jazycky Semo, ake ste mali skusenosti s Valdo, Jahodo, Mini a Bibi? Datlo a Pollicino uz mam. Co sa tyka zahranicnych webov, planujem objednat este Rose Berne, Ambrosiu Red a Caspian Pink cez ebay (resp objedna mi znamy priamo v UK a donesie). Ma vyznam do tychto sort investovat? Co sa tyka ambrosie red, bude asi v zip sacku tipujem, lebo slachtitel original JL Gardening ju ma vypredanu. Bol tu uz ospevovany Finik Zoltyi (je to iste co oranzevij?) , ale jeden nazor na zaciatku sezony pisal o slabych priesadach co sa tyka korenoveho systemu. Ujal sa? Pestovali ste niekto Indigo kumquat, Submarine Blush Tiger, Queen of the night, dark tiger, coyote, muudy waters, dwarfy- shadow boxing, cherokee tiger black? Su na jednom zdroji tak uvazujem, do coho investovat, tieto vyzerali zauijmavo.. Tiez spekulujem, ci stoji za tie peniaze Sladkaja devocka z estonskeho webu tu opakovane spominaneho (postovne 7,90 eur), Nastju slastjenu tam aktualne nevidim, len Nastju /to vyzera na klasicku velkost, nie cherry/ ani Finika- ziadny typ. Dakujem za nazory

Katka          

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika