Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak se mi zdá, že ty Vánoce to nejspíš nebudou. Mrazy mají podle předpovědi tady v kopcích (570 mnm) přijít příští víkend. A v úterý ráno jen plus jeden, což se může snadno zvrtnout. Tak jsem pro jistotu otrhal dalších cca 6 kilo zelených a dal je do krabic v chalupě. Tam probíhá zrání tak s 20 - 25% ztrát, nejlíp si vedou rajčata na vijanech, pak v krabicích a nejhůř celé rostliny. To ale může být tím, že jsou v jiné, sušší, místnosti. Ale u Mountain Magiků jsou ztráty mnohem menší, odhadem kolem 3 - 5%.

Na rostlinách jsem ponechal jen kolem 3 - 5 kilo těch ještě nevyvinutých jen tak pro případ, že se Němci v předpovědi seknou nebo že to některá přežijí a pak přijde teplejší počasí. Určitě nebudu brečet, když to málo zmrzne.

Milan HP

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika