Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, po delší době jsem nakouknul, a uvědomil jsem si, že tady není vlákno s "mou specializací". Jsou to cherry rajčata, a protože jsou nesladší, specializuji se na ně. Vybírám si odrůdy z celého světa, Míván cca 30 + - odrůd, tento rok jsem to omezil na 28. Snažím se mít co nejvíce barev, ale hlavním kritériem je pro mě chuť. Takže exoticky vyhlížející, ale nedostatečné chuťově u mě nemají šanci. Mám i refraktometr, se kterým můžu měrit obsah cukru. Nechtěl jsem, aby se to stratilo v těch dloouuuhých všeobecných vláknach o rajčatech, tak zkusím takhle, možná se to bude někomu hodit. Pěstuji na Slovensku, v Bratislavě, česky píšu proto, že jsem se zde setkal s tím, že někdo má problém porozumět slovenštině. Přikládám nějaké foto.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika