Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Lído, řekla jste to v podstatě všechno. Je vidět, že jste zkušená zahradnice. Já jen dodám, že při tom prostříhávání musí být člověk nelítostný, což mi dělá problémy. Mám zakódováno, že ustřihnou zdravý silný list je něco jako hřích proti Matce Přírodě. Ale těm rostlinám ty listy fakt nechybí.

Loni jsem pěstoval některá Tornáda (snad - dostal jsem jinou odrůdu než jsem chtěl) na 3 fazochy a stalo se přesně to, co říkáte: plíseň si v té džungli jen lebedila. A to jsem se snažil je vyvazovat směrem od sebe.

Milan HP

P.S. Dospěl jsem k závěru, že když se keříčkové rajče hodně rozbují, není na škodu ho včas trochu umravnit občasným vyštípnutím, tedy předtím, než fazoch nasadí na květ.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika