Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

17.2.19 Příprava na venkovní sezónu už je v plném proudu. Včera jsem vysel hlavní peleton: 12 Startek, 10 Stupických polních, 10 Tornád, 10 Crimson Crush a pokusně i 5 Gallantů. K nim přijdou již rostoucí Kumata, Huevos de Toro a mateře a řízky Mountain Magic. Po delším váhání jsem dnes přidal další pokusné odrůdy: 4 Tomato Berry, 3 Heartbreaker‘s Vita (od Seky, čímžto děkuji), 4 Mickey Mouse (rovněž od Seky) a 3 Mandat (dtto). Cherry a keříčkové HV budou mít vlastní záhon a případně je bude možné přikrýt. K dispozici ale mám jen 60 pozic, takže něco bude nutné rozdat. Počítám i se ztrátami. Problémy s místem řeším za pochodu (lze i rozšířit záhony, ale to bych nerad). Zase ta moje nenažraná zvědavost.indecision
Přepikýroval jsem Huevos, jedno z nich se ale nedokázalo zbavit helmičky. Také jsem ho šoupl do substrátu a dám mu šanci, ale pokud se nezadaří, půjde. Na rozdíl od loňska, kdy jsem zachoval všechno, letos nepodarky s klidem v duši odepisuju. Prostě není místo.sad
Ke snídani jsem si dal 5 malých rajčátek a 1 větší Kumato z loňska. Kumato se stále tvářilo nezrale, ale když jsem ho rozřízl, bylo uvnitř krásně červené. Chuť tak kolem 4 (stupnice 0 – 10), což je na 17. únor docela dobrý výsledek. Ještě stále tam takových 50 rajčat, vesměs ale mrňavých.

Milan HP

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika